Straipsniai apie: Produktai / paslaugos

Darbo pradžia su Sandėliu

Darbo pradžia su SandėliuProduktų likučio keitimas


Pirmiausia įveskite produktų likučius į sistemą. Tai galite padaryti vienu iš žemiau pateiktų būdų (1-3):

Produkto likutį nurodykite kiekvienam produktui. Pasirinkite produkto kortelę, kurio likutį norite keisti, spauskite koreguoti ir pridėti sandėlio likutį:Pridėjus likutį sistema Jūsų paklaus ar norite naudoti sandėlio likutį išrašomoms sąskaitoms. Šį nustatymą visada galėsite keisti įmonės veiklos nustatymuose.
Suveskite produkto kiekį per pirkimą. Pirkimas leidžia vienu metu pridėti daugiau nei vienos prekės likutį ir saugoti prekės tiekėjo informaciją vienoje vietoje. Pasirinkite pirkimai, sukurti pirkimą:


Pridėjus likutį sistema Jūsų paklaus ar norite naudoti sandėlio likutį išrašomoms sąskaitoms. Šį nustatymą visada galėsite keisti įmonės veiklos nustatymuose.
Gavus sąskaitą iš tiekėjo už prekes, sistemoje pasirinkite reikiamą pirkimą, kurį norite perkelti į sąnaudų sąskaitų sąrašą. Spauskite koreguoti ir dokumento apačioje pasirinkite "perkopijuoti sąskaitą į sąnaudų sąrašą":


Pasirinkus prekes pajamuoti per pirkimo dokumentą, sistema automatiškai skaičiuos kiekvieno produkto savikainą. Taip pat sekantį kartą pajamuojant prekes sistema atsimins ir siūlys prieš tai buvusią pirkimo kainą, kas leis dar greičiau suvesti pirkimo duomenis.
Pirkimą galite suvesti jei turite planą Individualus arba planą Verslas.
Suveskite produkto kiekį importuojant produktus į sistemą. Į sistemą galite importuoti visą produktų sąrašą CSV formatu. CSV faile turite nurodyti visa informaciją apie produktus, kurią norite importuoti įskaitant kiekį, sandėlį (jei turite daugiau nei vieną), aprašymą, kategoriją ir pan. CSV failo pavyzdys:


Įkelkite į sistemą paruoštą CSV failą ir susiekite importuojamo failo stulpelius su sistemos siūlomais stulpelių pavadinimais:Importų istoriją galiti tikrinti ir importo failus ištrinti pasirinkę įvykių istorija, tada importų istorija.


Prekyba iš sandėlio


Aktyvavus sandėlio likučio skaičiavimą išrašykite sąskaitą kaip įprastai. Pridėdami produktą į sąskaitą prie produkto matysite sandėlį ir produkto likutį jame:


Rankiniu būdu kiekvienoje sąskaitoje yra palikta galimybė išjungti sandėlio likučio skaičiavimą rankiniu būdu:


Kaip įjungti / išjungti Sandėlio likučius?


Sandėlio likučius galite visada įjungti / išjungti įmonės veiklos nustatymuose:

Atnaujinta: 28/12/2021

Ar šis straipsnis buvo naudingas?

Pasidalykite savo atsiliepimais

Atšaukti

Ačiū!