Straipsniai apie: Sistemos atnaujinimai

2022 m.: Liepos atnaujinimas

2022 m.: Liepos atnaujinimasLaukia visiškos naujienos:

DebetasEksportuokite sąskaitas į Debetas buhalterinę programą. Pasirinkus norimas sugeneruoti reikšmes, gautą dokumentą belieka įkelti į Debetas sistemą.


APSAEksportuokite sąskaitas į APSA buhalterinę programą. Paruoštą dokumentą, sugeneruotą iš pasirinktų eksportuoti duomenų bei sąskaitų faktūrų, jau galima įkelti į APSA.


Automatinis sąskaitos juodraščio išsaugojimasNesijaudinkite sąskaita niekur nedings. Įvykus netikėtumams, sąskaita faktūra ir visi joje spėti įrašyti duomenys bus išsaugoti juodraščio formatu.


Apmokėjimo datos sąskaitose išjungimasPasirinkite priimtiniausią žymėjimo variantą. Norint deaktyvuoti „Apmokėti iki” laukelį, tai padaryti galima Sąskaitų nustatymuose. Šis principas taikomas ir anksčiau išrašytoms sąskaitoms.


Sąnaudų filtravimas pagal apmokėjimo datąVykdykite dar greitesnę sąnaudų paiešką. Įtrauktas naujas paieškos filtras, padėsiantis rasti sąnaudas pagal konkretų laikotarpį.


Sąskaitoje spausdinamas apmokėjimo būdas - gryni arba pavedimasDetaliau užpildykite mokėjimo duomenis. Gavus apmokėjimą, įtraukite kliento pasirinktą apmokėjimo tipą ir su juo susijusią informaciją. Tai bus matoma ir sąskaitos PDF dokumente.


Pristatymo adreso pridėjimasPridėkite papildomą informaciją. Išrašant sąskaitą galite nurodyti prekės atsiėmimo adresą.

Atnaujinta: 02/08/2022

Ar šis straipsnis buvo naudingas?

Pasidalykite savo atsiliepimais

Atšaukti

Ačiū!