Straipsniai apie: Sistemos atnaujinimai

2022 m.: Birželio atnaujinimas

2022 m.: Birželio atnaujinimasĮdiegti sistemos patobulinimai. Štai ką paruošėme šįkart:

Automatinis mokėjimų įskaitymasSaugiai stebėkite ir sekite mokėjimus. Tai nauja funkcija, dar kitaip žinoma kaip SIP (sąskaitos informacijos paslauga). Aktyvavus automatinio mokėjimo įskaitymo modulį ir iš jo prisijungus prie SEB arba Swedbank, tereikia pažymėti banko saskaitą (-as), kurioms bus suteikiamas leidimas mokėjimų patikrai. Geriausia tai, kad mokėjimai prie sąskaitų priskiriami automatiškai.


SIP yra Beta versijoje. Norint išbandyti, prašome susisiekti su Sąskaita123 Pagalba. Daugiau apie tai čia

Išplėsta banko išrašo importo paieškaAtraskite ir įskaitykite sąskaitų mokėjimus dar greičiau. Banko išrašo importo sudengimui su sąskaitomis į pagalbą atskubėjo paieška pagal klientą ir sąskaitos faktūros sumą. Tai puikus išsigelbėjimas tiems, kurių klientai nelinkę nenurodyti saskaitos serijos bei numerio mokėjimo paskirtyje.


Sąskaitų išrašymas įmonėms per WoocomerceParduokite ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims. Atnaujintas Woocommerce Sąskaita123 įskiepis jau leidžia užsakymo metu įtraukti įmonės kontaktus. Daugiau apie tai čia.

Atnaujinti NustatymaiPatogiai karaliaukite savo paskyroje iš bet kurio įrenginio. Dabar nustatymų skiltis valdoma kairiame šone, susisteminus parinktis.


SMTP perkėlimas į ModuliusSiųskite pranešimus savo vardu. Susikonfigūravus savo SMTP nustatymus, Jūsų klientai gaus sąskaitas faktūras iš Jūsų naudojamo el. pašto adreso. Daugiau apie tai čia


Važtaraščių perkėlimas į ModuliusVažiuokite tvarkingu apskaitos vedimo keliu. Užpildykite duomenis apie krovinius ir vežėjus bei sekite išrašytas sąskaitas faktūras viename valdymo lange.


Atnaujinta Okredo įmonių bazėMatykite naujausią kliento informaciją. Sistema pritaikyta pagal pasikeitusius juridinių asmenų duomenis.

Atnaujinta: 28/06/2022

Ar šis straipsnis buvo naudingas?

Pasidalykite savo atsiliepimais

Atšaukti

Ačiū!