2022 m.: Birželio atnaujinimas

Įdiegti sistemos patobulinimai. Štai ką paruošėme šįkart:
Automatinis mokėjimų įskaitymas

Saugiai stebėkite ir sekite mokėjimus. Tai nauja funkcija, dar kitaip žinoma kaip SIP (sąskaitos informacijos paslauga). Aktyvavus automatinio mokėjimo įskaitymo modulį ir iš jo prisijungus prie SEB arba Swedbank, tereikia pažymėti banko saskaitą (-as), kurioms bus suteikiamas leidimas mokėjimų patikrai. Geriausia tai, kad mokėjimai prie sąskaitų priskiriami automatiškai.


SIP yra Beta versijoje. Norint išbandyti, prašome susisiekti su Sąskaita123 Pagalba. Daugiau apie tai čia
Išplėsta banko išrašo importo paieška

Atraskite ir įskaitykite sąskaitų mokėjimus dar greičiau. Banko išrašo importo sudengimui su sąskaitomis į pagalbą atskubėjo paieška pagal klientą ir sąskaitos faktūros sumą. Tai puikus išsigelbėjimas tiems, kurių klientai nelinkę nenurodyti saskaitos serijos bei numerio mokėjimo paskirtyje.


Sąskaitų išrašymas įmonėms per Woocomerce

Parduokite ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims. Atnaujintas Woocommerce Sąskaita123 įskiepis jau leidžia užsakymo metu įtraukti įmonės kontaktus. Daugiau apie tai čia.

Atnaujinti Nustatymai

Patogiai karaliaukite savo paskyroje iš bet kurio įrenginio. Dabar nustatymų skiltis valdoma kairiame šone, susisteminus parinktis.


SMTP perkėlimas į Modulius

Siųskite pranešimus savo vardu. Susikonfigūravus savo SMTP nustatymus, Jūsų klientai gaus sąskaitas faktūras iš Jūsų naudojamo el. pašto adreso. Daugiau apie tai čia


Važtaraščių perkėlimas į Modulius

Važiuokite tvarkingu apskaitos vedimo keliu. Užpildykite duomenis apie krovinius ir vežėjus bei sekite išrašytas sąskaitas faktūras viename valdymo lange.


Atnaujinta Okredo įmonių bazė

Matykite naujausią kliento informaciją. Sistema pritaikyta pagal pasikeitusius juridinių asmenų duomenis.

Ar šis straipsnis buvo naudingas?
Atšaukti
Ačiū!